Selejtlista

Selejtlista

Kedves Olvasóink, a Kamara Könyvtára az állomány rendezése folytán eljutott arra a pontra, amikor a gyűjtőköréhez szorosan nem kapcsolódó dokumentumokat kénytelen selejtezni a helyhiány miatt. Ez a lista a címre kattintva érhető el (folyamatosan frissül a lista annak függvényében, hogy mit vittek már el), mivel nem kidobni, hanem szétosztogatni szeretnénk, akár a történelmi, irodalmi, filozófiai, szociológiai művek iránt érdeklődőknek, akár ha csak az irodájuk képét szeretnék feldobni egy tekintélyes könyvsorozattal (természetesen a kötetek némi renoválásra, tisztításra szorulnak, de nem nagy befektetés).

A könyvekért kizárólag személyesen lehet jelentkezni (levélben, telefonon nem) kizárólag ügyvédeknek. A szállítást önerőből kell megoldani, mivel a könyvtár nem tud ehhez eszközt biztosítani.