Könyvtári Hírek!

Kedves Olvasóink!

1.  Hamarosan újra elérhetőek lesznek a folyóirat tartalomjegyzékeink a honlapunkon, már a 2018-as kiadványok listájával is.
  2. Az alábbi linken tudnak regisztrálni a hírlevelünkre: Hírlevél
  3. A Könyvtárban lehetőség nyílt a cégkapus regisztrációk véglegesítésére, az adószámok lejelentésére és más informatikával kapcsolatos segítségek kezelésére.
  4.  A HVG-Orac és a Wolters Kluwer által kedvezményesen megvásárolható Pp. Kommentárok közül még 40-50 db elérhető kiadónként.
  5. Az ügyvédjelöltek és a jogi előadók részére is elérhetőek az ingyenes Opten által kiadott kommentárok. 5 közül tudnak választani 1-et!
    1. A cégnyilvánosságról, a bírósági cégeljárásról és a végelszámolásról szóló 2006. évi V. törvény kommentárja (Ctv.)
    2. A csődeljárásról és a felszámolási eljárásról szóló 1991. évi XLIX. törvény kommentárja (Cstv.)
    3. A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény kommentárja (Vht.)
    4. A fizetési meghagyásos eljárásról szóló 2009. évi L. törvény kommentárja (Fmhtv.)
    5. Új Btk. kommentár

Minden nap 9:00 és 14:00 óra  között várjuk Olvasóinkat!

Ne habozzanak felkeresni a könyvtárat!